% 76 indirim İstanbul Kumpanyası'ndan Yetişkinler İçin Diksiyon ve Güzel Konuşma Eğitimi

İstanbul Kumpanyası'ndan Yetişkinler İçin Diksiyon ve Güzel Konuşma Eğitimi

Oyunculuğun temel taşı doğru ve güzel konuşma sanatı, uygulamalar. Anlaşılır ve akıcı konuşma becerisi. Bireyin kendisini etkili bir biçimde ifade edebilmesi. Ses ve nefes teknikleri çalışmaları.

250 TL   59,90 TL    Detaylar
% 76 indirim İstanbul Kumpanyası'ndan Yetişkinler İçin Meslek Üstü Tiyatro Eğitimi

İstanbul Kumpanyası'ndan Yetişkinler İçin Meslek Üstü Tiyatro Eğitimi

Tiyatro gönüllüleri, öğrenciler, çalışanlar, oyunculuk hayali kuranlar; akşam 19:00 dan sonra sahne sizin... Tiyatronun profesyonelleri ile akşam tiyatro atölyesi...

250 TL   59,90 TL    Detaylar
% 89 indirim Sestanbul Sanat Akademisi'nde 1 ay sanat tarihi eğitimi

Sestanbul Sanat Akademisi'nde 1 ay sanat tarihi eğitimi

"Ben sanattan anlarım diyebilmenin dayanılmaz hafifliği"nin tadına doyum yok elbette. Sanatın Öyküsü... Aslında tam da İnsanlığın Öyküsü.. MÖ 42.000 den günümüze insanoğlunun resim ağırlıklı tüm sanat üretimi.. Muhteşem görseller eşliğinde kendi köklerimize masalsı bir yolculuk.. İnsanoğlunun 44.000 yıllık sanat serüveni...

450 TL   49 TL    Detaylar
% 92 indirim Sestanbul Sanat Akademisi'nde 1 ay Senaryo Eğitimi

Sestanbul Sanat Akademisi'nde 1 ay Senaryo Eğitimi

Senaryonun nasıl ve ne biçimde yazılacağı kişinin oluşturduğu ya da var olan kaynaklardan belli bir sistem içinde görsel anlatım oluşturarak ortaya çıkarılan eserlere senaryo denir. Herhangi bir alanda (Uzun metraj, kısa film, reklam, tanıtım filmi, klip, bilgisayar oyunu, belgesel senaryosu) film öyküsü yazmak isteyen, yazdığı senaryoyu doğru dramatik kurgu ile tekrar ele almak isteyen, yazmaya meraklı olan herkes katılabilir.

600 TL   49 TL    Detaylar
% 88 indirim Sestanbul Sanat Akademisi'nde kamera önü oyunculuk veya tiyatro eğitimi

Sestanbul Sanat Akademisi'nde kamera önü oyunculuk veya tiyatro eğitimi

Televizyon dizi, Sinema, Tiyatro, Reklam Oyuncusu olmayı hedefleyen katılımcıları bilinçli ve ciddi bir eğitim ile yeteneklerini sergileyebileceği alanları açmak (Televizyon dizi oyunculuğu - Sinema - Tiyatro oyunculuğu) bu alanlarda rol oynama sorumluluğunu vermek ve sonucunda yaşanacak mutluluğu ve gururu beraber paylaşmak. Oyunculuk ile ilk defa tanışan ya da amatör olarak oyunculuk yapan herkesin bilmesi gereken temel bilgiler verilir.

600 TL   69 TL    Detaylar
% 80 indirim Erc Atölye'de 1 Aylık Hobi-Resim Kursları

Erc Atölye'de 1 Aylık Hobi-Resim Kursları

ERC Akademi'nin Kadıköy, Bakırköy ve Taksim Şubelerinde geçerli dilediğiniz 1 aylık eğitimler ile yeteneğinizi eğitin ya da yeni bir hobi edinin! Eğitimler; Resim, Heykel, Seramik, Çizim, Ebru, Takı Tasarımı, Güzel Sanatlara Hazırlık, Mesleki Takviye ve Teknik Çizim, İç Mimarlık, Ayakkabı ve Çanta Tasarım

250 TL   50 TL    Detaylar
% 60 indirim ERC Akademi'nin 1 günlük seramik, fotoğrafçılık veya ebru kurslarından biri

ERC Akademi'nin 1 günlük seramik, fotoğrafçılık veya ebru kurslarından biri

ERC Akademi'nin Kadıköy, Bakırköy ve Taksim şubelerinde geçerli dilediğiniz 1 günlük eğitimler ile yeteneğinizi eğitin ya da yeni bir hobi edinin!

250 TL   100 TL    Detaylar
% 42 indirim Roll Sahne'de 1 Aylık Temel Oyunculuk Eğitimi

Roll Sahne'de 1 Aylık Temel Oyunculuk Eğitimi

Temel Oyunculuk Eğitimi ile diksiyon, doğaçlama, beden dili, hareket, doğal oyunculuk, gibi pek çok konuda deneyim kazanacaksınız.

120 TL   69 TL    Detaylar
% 51 indirim Roll Sahne 1 Aylık Tiyatro Eğitimi

Roll Sahne 1 Aylık Tiyatro Eğitimi

“Özgüven” için, “Kendinizi özgürce doğru ifade edebilmek” için, “Beden dilinizi doğru kullanmak” için, “Paylaşma ve dayanışma” için, “Türkçe’yi doğru kullanmak” için Her şeyden önce "KENDİNİZ İÇİN"

100 TL   49 TL    Detaylar
% 51 indirim Roll Sahne'de 1 Aylık Doğaçlama Eğitimi

Roll Sahne'de 1 Aylık Doğaçlama Eğitimi

Doğaçlama tiyatroda, her şey spontane. Oyunun gidişatını başkaları yönlendirmekte. Siz de oyunun içine girdikçe, izleyeceğiniz oyun adeta bir şova dönüşüyor. Spontanite, anı yakalama, oyun duygusu vb kavramlar üzerine atölyeler düzenlemekte.

100 TL   49 TL    Detaylar
Yengeç Sanat Evi 1 Aylık Resim Kursu

Yengeç Sanat Evi 1 Aylık Resim Kursu

Resim yapmanın yaşı olmadığından, her yaş gurubundan insanlara açık olan atölyemiz, gündüz ve akşam gurupları ile çalışmalarını sürdürmekte. İster hobi amaçlı, ister eğitiminize katkı amaçlı olsun resim alanında ilerlemenize büyük katkı sağlayan resim kursu ile kendinizi çok daha fazla geliştirebilirsiniz. Resim yapmak sizin için hayatınızı değiştirecek bir uğraş ya da bir iş alanı haline gelebilir.

  225 TL    Detaylar
Yengeç Sanat Evi 1 Aylık Mandala Kursu

Yengeç Sanat Evi 1 Aylık Mandala Kursu

Mandala İle AN’da Kal Dünyayla ve sonsuzlukla olan o derin ilişkiyi kavramak için… Ruhunuzun derinliklerini, kendinizi keşfetmek için… Gelin birlikte mandala çizelim. Gözü kapalı meditasyon yapamayanlar için eşsiz bir seçenek olan mandala ile hem sanatı yaşayacak hem de meditasyon yapmanın keyfine varabileceksiniz.

  250 TL    Detaylar
Elde Cam Tasarım 1 Aylık Cam Füzyon Kursu

Elde Cam Tasarım 1 Aylık Cam Füzyon Kursu

Cam füzyon tekniğinde camın nasıl kesilerek şekil aldığını öğrenecek ve bunu yaparken çizdiğiniz bir desenin elinizden nasıl cama dönüştüğünü göreceksiniz. Renkli cam plakaların kesilerek şekillendirilmesi ile hayalinizdeki bir panoyu, tabağı veya bir takıyı camdan yapabilirsiniz.

  360 TL    Detaylar
Elde Cam Tasarım Teraryum Kursu

Elde Cam Tasarım Teraryum Kursu

Elde Cam Tasarım'ın sıcak ve mutlu atmosferinde, bu sempatik ve orjinal bitkilerin nasıl yetiştirildiğini, dikildiğini ve bakım tekniklerini öğrenmeye davetlisiniz.

  360 TL    Detaylar