Yengeç Sanat 1 Aylık Bendir Kursu

Yengeç Sanat 1 Aylık Bendir Kursu

Türk Halk Müziği’nde temel düzeyde, genel müzik teori ve tekniklerine uygun olarak bendir icra edebilme bilgi ve becerisinin kazandırıldığı programdır.

  200 TL    Detaylar
Akademi Z'den Gitar Kursu

Akademi Z'den Gitar Kursu

Gitar eğitim programımız; dünya konservatuvarlarından seçilen eğitim programlarımız, profesyonel, kökünü koruyan ve modern sistemi de bünyesine dahil eden, anlaşılması ve uygulanması kolay olan eğitim tekniklerimiz ile başlangıç seviyesi ya da profesyonel olarak müzikle ilgilenen herkesin, kendine önemli donanımlar kazandırabileceği, eğlenceli, kısa sürelerde sonuç almayı sağlayan sistemlerden oluşmaktadır.

  240 TL    Detaylar
Akademi Z'de Piyano Dersi

Akademi Z'de Piyano Dersi

Piyano programımızın temel amacı öğrencinin derslere severek ve isteyerek gelmesini sağlamaktır. 3 yaşından itibaren her yaş grubuna yönelik olup, birebir özel ders şeklinde uygulanmaktadır. Erken yaşlarda alınan piyano dersinin çocuklarda beynin mantıksal işleyişini geliştirdiği gözlemlenmiştir.

  375 TL    Detaylar
% 68 indirim Taksim Ewet Dans Okulu 1 aylık Tango eğitimi

Taksim Ewet Dans Okulu 1 aylık Tango eğitimi

Hem tutkulu hem dokunaklı hem de kışkırtıcıdır Tango... Hemen hemen bütün duyguları içinde barındırsa da, birçok insan için değişik anlam ifade eder. Tutkunun, utancın, ısrarın, nezaketin, bakmayanların, bakamayanların dansı... Ve en önemlisi birlikte yürümenin, yürüyebilmenin hazzı...

120 TL   39 TL    Detaylar
Dikkanoğlu Spor Kulübü'nde 1 Aylık  Boks Kursu

Dikkanoğlu Spor Kulübü'nde 1 Aylık Boks Kursu

Boks, zor ve çok yorucu bir spordur. Boksörler antrenman yaparak karşılaşmaya hazırlanırlar. Antrenman bir başka boksörle yapılan çalışmanın yanı sıra, gölge boksu, kum torbasıyla çalışma, ip atlama ve kondisyon için koşu gibi başka çalışmaları da kapsar.

  249 TL    Detaylar
% 40 indirim Taktik Eğitim'de Diksiyon Kursu

Taktik Eğitim'de Diksiyon Kursu

Diksiyon, konuşurken duygu ve düşünceleri ifade etmede ses tonunu ayarlama, sözcüklerin doğru vurgulanması, jest ve mimik hareketleri ile desteklenmesi ile ilgili güzel ve etkili konuşma sanatıdır. Duygu ve düşüncelerinizi her ortamda rahat bir şekilde ifade edebilmek Ses tonunuzu ayarlayıp daha etkili bir şekilde konuşmak Akıcı,anlaşılır konuşma becerisi kazanmak Hitabet gücünü geliştirmek Tonlama ve vurgu kurallarını öğretmek

1250 TL   750 TL    Detaylar
% 44 indirim Willy Yüzme Okulu'nda yetişkinler ve çocuklar için 4 derslik özel yüzme eğitimi

Willy Yüzme Okulu'nda yetişkinler ve çocuklar için 4 derslik özel yüzme eğitimi

Yüzerken doğru nefes almak, doğru kulaç atmak, doğru yüzme teknikleri kazanmak... Hepsi bu derslerde!

450 TL   250 TL    Detaylar
Dikkanoğlu Spor Kulübü'nde  Bölgesel Zayıflama Kursu

Dikkanoğlu Spor Kulübü'nde Bölgesel Zayıflama Kursu

Fazla kilolardan kurtulmak, insanların temel uğraş verdikleri konuların başında gelmektedir. Bu nedenle her geçen yıl bölgesel zayıflama ile ilgili bir yenilik okuyup öğrenmekteyiz.

  249 TL    Detaylar
Yengeç Sanat Evi 1 Aylık Resim Kursu

Yengeç Sanat Evi 1 Aylık Resim Kursu

Resim yapmanın yaşı olmadığından, her yaş gurubundan insanlara açık olan atölyemiz, gündüz ve akşam gurupları ile çalışmalarını sürdürmekte. İster hobi amaçlı, ister eğitiminize katkı amaçlı olsun resim alanında ilerlemenize büyük katkı sağlayan resim kursu ile kendinizi çok daha fazla geliştirebilirsiniz. Resim yapmak sizin için hayatınızı değiştirecek bir uğraş ya da bir iş alanı haline gelebilir.

  225 TL    Detaylar
% 76 indirim İstanbul Kumpanyası'ndan Yetişkinler İçin Diksiyon ve Güzel Konuşma Eğitimi

İstanbul Kumpanyası'ndan Yetişkinler İçin Diksiyon ve Güzel Konuşma Eğitimi

Oyunculuğun temel taşı doğru ve güzel konuşma sanatı, uygulamalar. Anlaşılır ve akıcı konuşma becerisi. Bireyin kendisini etkili bir biçimde ifade edebilmesi. Ses ve nefes teknikleri çalışmaları.

250 TL   59,90 TL    Detaylar
% 41 indirim Willy Yüzme Okulu'nda Yetişkinler ve çocuklar için 1 derslik özel yüzme eğitimi

Willy Yüzme Okulu'nda Yetişkinler ve çocuklar için 1 derslik özel yüzme eğitimi

Yüzerken doğru nefes almak, doğru kulaç atmak, doğru yüzme teknikleri kazanmak... Hepsi bu derslerde!

100 TL   59 TL    Detaylar
% 52 indirim Bakırköy İstanbul Tenis Eğitim Spor Kulübü'nde 1 aylık yetişkinlere özel tenis dersleri

Bakırköy İstanbul Tenis Eğitim Spor Kulübü'nde 1 aylık yetişkinlere özel tenis dersleri

En faydalı spor dallarından biri olan tenisin tüm incelikleri İstanbul Tenis Eğitim Spor Kulübü tarafından sunulan bu derslerde... Gerek bedeninize gerek zihninize büyük faydası dokunacak dersler ile yepyeni bir spor dalıyla tanışacak, kendinizi formda hissedeceksiniz.

375 TL   179 TL    Detaylar
% 92 indirim Sestanbul Sanat Akademisi'nde 1 ay şan, keman ve gitar eğitimleri

Sestanbul Sanat Akademisi'nde 1 ay şan, keman ve gitar eğitimleri

Sestanbul Sanat Akademisi'nde 1 ay şan, keman veya gitar eğitimleri ile yeteneğinizi geliştireceksiniz! Enstrüman çalanlara hep imrenerek baktıysanız bu eğitim tam size göre! Notaları ve akorları öğrenirken sevdiğiniz şarkıları çalabilmek için can atacaksınız.

600 TL   49 TL    Detaylar
Yengeç Sanat Evi 1 Aylık Mandala Kursu

Yengeç Sanat Evi 1 Aylık Mandala Kursu

Mandala İle AN’da Kal Dünyayla ve sonsuzlukla olan o derin ilişkiyi kavramak için… Ruhunuzun derinliklerini, kendinizi keşfetmek için… Gelin birlikte mandala çizelim. Gözü kapalı meditasyon yapamayanlar için eşsiz bir seçenek olan mandala ile hem sanatı yaşayacak hem de meditasyon yapmanın keyfine varabileceksiniz.

  250 TL    Detaylar
% 36 indirim Willy Yüzme Okulu'nda yetişkinler ve çocuklar için 4 derslik grup yüzme eğitimi

Willy Yüzme Okulu'nda yetişkinler ve çocuklar için 4 derslik grup yüzme eğitimi

Yüzerken doğru nefes almak, doğru kulaç atmak, doğru yüzme teknikleri kazanmak... Hepsi bu derslerde!

200 TL   129 TL    Detaylar
% 80 indirim Erc Atölye'de 1 Aylık Hobi-Resim Kursları

Erc Atölye'de 1 Aylık Hobi-Resim Kursları

ERC Akademi'nin Kadıköy, Bakırköy ve Taksim Şubelerinde geçerli dilediğiniz 1 aylık eğitimler ile yeteneğinizi eğitin ya da yeni bir hobi edinin! Eğitimler; Resim, Heykel, Seramik, Çizim, Ebru, Takı Tasarımı, Güzel Sanatlara Hazırlık, Mesleki Takviye ve Teknik Çizim, İç Mimarlık, Ayakkabı ve Çanta Tasarım

250 TL   50 TL    Detaylar
Elde Cam Tasarım 1 Aylık  Vitray Kursu

Elde Cam Tasarım 1 Aylık Vitray Kursu

Günümüzde çok yaygın olarak, evlerde, otellerde, fabrikalarda, yemek ve oyun salonlarında, camilerde ve bunun gibi birçok mekanda çok amaçlı kullanılan bir sanat tekniği olan vitraya, kısaca cam resmi diyebiliriz.

  360 TL    Detaylar
% 33 indirim Mustafa Sarı Dans Stüdyosu Spor Kulübü'nde 1 Aylık Pilastes Eğitimi

Mustafa Sarı Dans Stüdyosu Spor Kulübü'nde 1 Aylık Pilastes Eğitimi

Düz karın, güçlü sırt, sert kalçalar ve basenler, esnek, dengeli, güçlü ve dirençli vücut ve dahası... Vücudunuzdaki tüm kasları çalıştıracak ve doğru nefes alma tekniklerini öğrenerek bedeniniz için en sağlıklı oturuş pozisyonunu öğrendiğinizi göreceksiniz.

300 TL   200 TL    Detaylar
Akademi Z'den Modern Dans Kursu

Akademi Z'den Modern Dans Kursu

Hedefimiz sanata ve sanat etkinliklerine değer veren, klasik bale, modern dans, pantomim, emprovizasyon, solfej, dekor ve kostüm, bale tarihi alanlarında yeterli bilgi ve beceri kazanmış, zamanını değerlendirmeyi bilen, kendine güvenen, başkalarının fikirlerine saygılı bireyler olarak yetişmelerini sağlamaktır.Öğrenciler klasik bale eğitim programına fizikse olarak uygun bulunduğu takdirde 4 yaşından itibaren başvurabilirler.

  240 TL    Detaylar
% 92 indirim Sestanbul Sanat Akademisi'nde 1 ay Senaryo Eğitimi

Sestanbul Sanat Akademisi'nde 1 ay Senaryo Eğitimi

Senaryonun nasıl ve ne biçimde yazılacağı kişinin oluşturduğu ya da var olan kaynaklardan belli bir sistem içinde görsel anlatım oluşturarak ortaya çıkarılan eserlere senaryo denir. Herhangi bir alanda (Uzun metraj, kısa film, reklam, tanıtım filmi, klip, bilgisayar oyunu, belgesel senaryosu) film öyküsü yazmak isteyen, yazdığı senaryoyu doğru dramatik kurgu ile tekrar ele almak isteyen, yazmaya meraklı olan herkes katılabilir.

600 TL   49 TL    Detaylar