Yengeç Sanat Evi Reiki Kursu

Yengeç Sanat Evi Reiki Kursu

Bilinen Baş Meleklerin yanı sıra 11 temel enerjinin en uygun şekilde birbirleriyle etkilenmesi ile evrende yaşam enerjisini en yüksek seviyeden alabilmemizi, kendimizi bir bütün içinde, güçlü bir şekilde rahatlamış hissetmemizi sağlayan bu çok özel çalışmayı hep birlikte deneyimlemek istiyoruz…

  250 TL    Detaylar
% 61 indirim Tetheva'dan Kozmik Enerji Kursu

Tetheva'dan Kozmik Enerji Kursu

Bioenerji ve Reiki enerji okyanusunda şifa sandalı olarak hareket ederken Tetheva Kozmik şifa Okyanusunun kendisidir.Hiç bir aracı zihin engeli olmaksızın hastanın şifa okyanusuna girişine aracılık eder.Bu nedenle diğerlerine göre bütünseldir.Kozmik Frekans,Işık,Bilgi ve Ses 4 lüsünü aktive eder.

4950 TL   1950 TL    Detaylar
% 6 indirim Otto Nlp'de  Öğrenci Koçluğu Kursu

Otto Nlp'de Öğrenci Koçluğu Kursu

Günümüzün hızla değişen koşullarına bağlı olarak sanayi toplumu haline geldiğimiz bu yeni dönemde ,çalışan Veliler çocuklarını eğitim yaşamları boyunca bilinçli şekilde yönlendirebilecek, çalışmalarını sistematik koordine edebilecek aynı zamanda sosyal yaşamları ile okul yaşamlarını dengeye oturtabilecek ÖĞRENCİ KOÇLARI 'na ihtiyaç duyuyorlar.

2750 TL   2590 TL    Detaylar
% 6 indirim Otto Nlp'de Yaşam Koçluğu Kursu

Otto Nlp'de Yaşam Koçluğu Kursu

Yaşam koçu olmak rüzgar gülü olmaya benzer. Bir yaşam koçu, rüzgarın estiği yöne kızacağına yönlendirdiği yönün tadını çıkartır!

2750 TL   2595 TL    Detaylar
% 6 indirim Otto Nlp'den NLP Kursu

Otto Nlp'den NLP Kursu

Kendinizin, ilişkilerinizin ve yaşamınızdaki önceliklerin nasıl değişeceğini gözlerinizle görün! OTTO NLP 'de verilen ,NLP ( Neuro Linguistic Programing ) Master Practitioner Eğitim Programının temel amacı, şimdiye kadar öğrenilmiş olan NLP bilgi ve tekniklerinin, eğitime katılanlar tarafında özümsenerek, bu temel üstüne yeni öğrenilecek tekniklerle kişileri geliştirmek, daha ileri bir seviyeye götürmektir.

2750 TL   2590 TL    Detaylar
% 6 indirim Otto Nlp'de  Kariyer Koçluğu Kursu

Otto Nlp'de Kariyer Koçluğu Kursu

Kariyer koçluğu eğitimimize katılarak, sertifikalı kariyer koçu olabilir. Yaşamınıza insanların hayatlarına ilham veren kariyer koçları olarak devam edebilirsiniz!

2950 TL   2760 TL    Detaylar
% 25 indirim Taktik Eğitim'de Konsantrasyon Kursu

Taktik Eğitim'de Konsantrasyon Kursu

Günümüzde uygulanan merkezi sınavlardaki soruların birçoğu dikkati ölçmektedir. Burada gözden kaçan bir rakam , bir sözcük ya da bir ek cevabın yanlış bulunmasına neden olur. Bu nedenle gerek ders çalışırken gerekse sınavlarda soruları okurken dikkatimizi toplayarak “ odaklanmamız” gerekir.

2000 TL   1500 TL    Detaylar
% 70 indirim Taktik Eğitim'de Hızlı Okuma Kursu

Taktik Eğitim'de Hızlı Okuma Kursu

Anlayarak hızlı okuma, kişinin göz kaslarını çalıştırarak, gözün aktif görme alanını genişleten teknikler sonucu kişinin 1 dakikada okuduğu kelime sayısının 2–3 kat arttırılmasını hedefleyen sistemler bütünüdür. Günümüzde mevcut kaynakların çokluğu, kişilerin bu kaynaklara ayıracağı vaktin azlığı anlayarak hızlı okumayı gerekli kılmaktadır.

500 TL   149 TL    Detaylar