Yazılım24'de Android Mobil Yazılım Uzmanlığı Eğitimi

Yazılım24'de Android Mobil Yazılım Uzmanlığı Eğitimi

Milyonlarca insanın cebinde taşıdığı mobil cihazların en çok kullanılan işletim sistemi olan Android için yazılımlar üretmek günümüzün yazılım dünyasının en önemli adımı. Kariyer sitelerinde bilişim alanında en çok arananların Android Yazılım Uzmanları olduğu gerçeğini de düşündüğümüzde bir Android Yazılımcısı olarak parlak bir kariyer sizi bekliyor.

  1699 TL    Detaylar
Başarı Soft Sistem Uzmanlığı Kursu

Başarı Soft Sistem Uzmanlığı Kursu

Microsoft Sistem ve Network egitim programinin amaci, katilimcilarin i firmalarin bilgi islem departmanlarinda ya da bilisim sektöründeki firmalarin çesitli departmanlarinda sistem ve network alaninda çalisabilecek duruma gelmesini saglamaktir. Programi tamamlayan bir katılımcı, küçük ve orta ölçekli networklerin projelendirilmesi, kurulması, performanslı ve güvenli şekilde çalıştırılması konusunda uzmanlaşır ve egitimini aldigi son teknoloji sayesinde sorunlara etkin çözümler geliştirebilir.

  4900 TL    Detaylar
Başarı Soft Yazılım Kursu

Başarı Soft Yazılım Kursu

Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda gerekli Ar-ge çalışmalarını yaparak, bu ihtiyaçlara yönelik bilgisayar yazılımları hazırlar. Aynı zamanda bu yazılımların verimli ve etkin bir şekilde kullanılabilmesi için; eğitim, danışmanlık, uyarlama, veri analizi gibi konularda destek sağlar. Ve personel verimliliğini arttırma, verileri arşivleyebilme, analiz edebilme ve tüm bunları yaparken zamanı verimli kullanabilme gibi faydalar sağlamaktadır.

  3840 TL    Detaylar